Rozvádzače, Záložne zdroje

Momentálne ponúkame tieto typy rozvádzačov (rackov):

GQ5606Nástenné
Rozvádzače majú uzamykateľné dvierka z tvrdeného skla, odnímateľné bočné kryty. Rozvádzače sú štandardne vybavené nožičkami a je teda možné ich pri obmedzenom zaťažení použiť aj ako lacnú alternatívu k stojanovým rozvádzačom. Statické zaťaženie 60kg.

Cena:
Eurocase nástenný rozvádzač GQ5606 6U 75€
Eurocase nástenný rozvádzač GQ5609 9U 100€
Eurocase nástenný rozvádzač GQ5612 12U 120€
Eurocase nástenný rozvádzač GQ5615 15U 130€

GC6822Stojanové
Rozvádzače sú uzamykateľné a štandardne vybavené odnímateľnými bočnými krytmi, výškovo nastaviteľnými nožičkami, panelom so 6 zásuvkami 230V, sadou spojovacieho materiálu – 20 setov šroubov a matíc pre výšku 22U, 40 setov pre vyššie. Statické zaťaženie 300kg. Sklo dvierok je z tvrdeného skla. Dodávané v rozloženom stave v 3 krabiciach. Farba čierna.

Cena:
Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GB6822 BASIC, 22U 243€
Eurocase stojanový skriňový rozvádzač GF6842 BASIC, 42U 371€

K vybraným riešeniam dodávame tieto vybrané modely UPSiek:
APC Smart-UPS SC 450VA
APC Smart-UPS C 1000VA
APC Smart-UPS 1500VA RM
APC Smart-UPS 2200VA RM
APC Smart-UPS 3000VA RM
APC Smart-UPS 5000VA

SC450APC Smart-UPS SC 450VA
Oceňované zariadanie Smart-UPS® spoločnosti APC je najpopulárnějším svetovým zariadením UPS pre servery, uložiská a siete. Spoľahlivá ochrana kritických dát a zariadení pred výpadkami napájenia vďaka prísunu stabilného a spoľahlivého napájenia na sieťovej úrovni. Okrem bezkonkurenčnej spoľahlivosti a možností správy produkt Smart-UPS poskytuje vysokú efektivitu v nízkých, stredných a vysokých úrovniach záťaže a predurčuje sa ako ideálne riešenie pre súčasné viacprocesorové servery a servery s podporou virtualizácie, ktoré majú premenlivé výkonnostné nároky. Základná jednotka Smart-UPS SC predstavuje úspornu voľbu pre malé a stredné podniky, ktoré potrebujú chránit malé prepínače, sieťové zariadenia a predajné terminály (POS). APC Smart-UPS SC 450VA 1U je záložný zdroj, ktorý môžete použivať vo forme Tower alebo Rack. Automatická regulácia napätia ochráni Vaše zariadenia pred poškodením a inteligentný systém nabíjania predĺži životnosť batérie a tým aj ušetrí Vaše financie. UPS zabezpečí ochranu pre 4 zariadenia. Záložný zdroj môžete riadiť a spravovať buď cez predný panel, ktorý je ľahko prístupný, alebo cez sieť na diaľku. Vizuálne stav UPS je možné sledovať pomocou luminiscenčných diód umiestnených na prednom panely.

Technická špecifikácia:
– Typ: Rack
– Technológia: Line-Interactive
– Výstupný výkon: 450VA/280W
– Vstupné napätie: 230V AC
– Výstupné napätie: 230V
– Výstupy: 4x C13 ( všetky výstupy sú na zálohovanie )
– Vstupy: 1x C14
– Batéria: Výdrž pri plnom výkone ( 280W ): 6min, Výdrž pri polovičnom výkone ( 140W ): 20min
– Doba nabíjania: 5h

Cena:
250€

C1000APC Smart-UPS C1000
Oceňované zariadanie Smart-UPS® spoločnosti APC je najpopulárnějším svetovým zariadením UPS pre servery, uložiská a siete. Spoľahlivá ochrana kritických dát a zariadení pred výpadkami napájenia vďaka prísunu stabilného a spoľahlivého napájenia na sieťovej úrovni. Okrem bezkonkurenčnej spoľahlivosti a možností správy produkt Smart-UPS poskytuje vysokú efektivitu v nízkých, stredných a vysokých úrovniach záťaže a predurčuje sa ako ideálne riešenie pre súčasné viacprocesorové servery a servery s podporou virtualizácie, ktoré majú premenlivé výkonnostné nároky. APC Smart-UPS C 1000VA 2U je záložný zdroj s automatickou reguláciou napätia. Automatická regulácia napätia ochráni Vaše zariadenia pred poškodením a inteligentný systém nabíjania predĺži životnosť batérie a tým aj ušetrí Vaše financie. UPS zabezpečuje zálohovanie až pre 4 zariadení. Záložný zdroj môžete riadiť a spravovať buď cez predný panel, ktorý je ľahko prístupný, alebo cez sieť na diaľku. Vizuálne stav UPS je možné sledovať pomocou LCD displeja umiestnenom na prednom paneli.

Technická špecifikácia:
– Typ: Rack
– Technológia: Line-Interactive
– Výstupný výkon: 1000VA/600W
– Vstupné napätie: 230V AC
– Výstupné napätie: 230V
– Výstupy: 4x C13 ( všetky výstupy sú na zálohovanie )
– Vstupy: 1x C14
– Batéria: Výdrž pri plnom výkone ( 600W ): 6min, Výdrž pri polovičnom výkone ( 300W ): 11min
– Doba nabíjania: 3h

Cena:
530€

1500RMAPC Smart-UPS 1500 RM
Oceňované zariadanie Smart-UPS® spoločnosti APC je najpopulárnějším svetovým zariadením UPS pre servery, uložiská a siete. Spoľahlivá ochrana kritických dát a zariadení pred výpadkami napájenia vďaka prísunu stabilného a spoľahlivého napájenia na sieťovej úrovni. Okrem bezkonkurenčnej spoľahlivosti a možností správy produkt Smart-UPS poskytuje vysokú efektivitu v nízkých, stredných a vysokých úrovniach záťaže a predurčuje sa ako ideálne riešenie pre súčasné viacprocesorové servery a servery s podporou virtualizácie, ktoré majú premenlivé výkonnostné nároky. APC Smart-UPS 1500VA 2U je záložný zdroj od firmy APC, ktorý Vám zvýšuje živostnosť Vašej batérie vďaka inteligentnému presnému nabíjaniu. Okrem iného predný panel obsahuje LCD displej vo viacerých jazykoch, ktorý je zobrazuje stav sieťe, batérie a iné. Za pomoci jednotlivých skupín zásuviek ste schopný reštartovať a ovládať zariadenia nezávislé od Vášho záložného zdroja. Záložný zdroj máme možnosť riadiť v pohodlí cez sieť aj na diaľku.

Technická špecifikácia:
– Typ: Rack
– Technológia: Line-Interactive
– Výstupný výkon: 1500VA/1000W
– Vstupné napätie: 230V AC
– Výstupné napätie: 230V
– Výstupy: 4x C13 ( všetky výstupy sú na zálohovanie )
– Vstupy: 1x C14
– Batéria: Výdrž pri plnom výkone ( 1000W ): 7min, Výdrž pri polovičnom výkone ( 500W ): 26min
– Doba nabíjania: 3h

Cena:
790€

2200RMAPC Smart-UPS 2200 RM
Oceňované zariadanie Smart-UPS® spoločnosti APC je najpopulárnějším svetovým zariadením UPS pre servery, uložiská a siete. Spoľahlivá ochrana kritických dát a zariadení pred výpadkami napájenia vďaka prísunu stabilného a spoľahlivého napájenia na sieťovej úrovni. Okrem bezkonkurenčnej spoľahlivosti a možností správy produkt Smart-UPS poskytuje vysokú efektivitu v nízkých, stredných a vysokých úrovniach záťaže a predurčuje sa ako ideálne riešenie pre súčasné viacprocesorové servery a servery s podporou virtualizácie, ktoré majú premenlivé výkonnostné nároky. APC Smart-UPS 2200VA 2U je záložný zdroj od firmy APC, ktorý Vám zvýšuje živostnosť Vašej batérie vďaka inteligentnému presnému nabíjaniu. Okrem iného predný panel obsahuje LCD displej vo viacerých jazykoch, ktorý je zobrazuje stav sieťe, batérie a iné. Za pomoci jednotlivých skupín zásuviek ste schopný reštartovať a ovládať zariadenia nezávislé od Vášho záložného zdroja. Záložný zdroj máme možnosť riadiť v pohodlí cez sieť aj na diaľku.

Technická špecifikácia:
– Typ: Rack
– Technológia: Line-Interactive
– Výstupný výkon: 2200VA/1980W
– Vstupné napätie: 230V AC
– Výstupné napätie: 230V
– Výstupy: 8x C13, 1x C19 ( všetky výstupy sú na zálohovanie )
– Vstupy: 1x C14
– Batéria: Výdrž pri plnom výkone ( 1980W ): 5min, Výdrž pri polovičnom výkone ( 990W ): 16min
– Doba nabíjania: 3h

Cena:
1310€

3000RMAPC Smart-UPS 3000 RM
Oceňované zariadanie Smart-UPS® spoločnosti APC je najpopulárnějším svetovým zariadením UPS pre servery, uložiská a siete. Spoľahlivá ochrana kritických dát a zariadení pred výpadkami napájenia vďaka prísunu stabilného a spoľahlivého napájenia na sieťovej úrovni. Okrem bezkonkurenčnej spoľahlivosti a možností správy produkt Smart-UPS poskytuje vysokú efektivitu v nízkých, stredných a vysokých úrovniach záťaže a predurčuje sa ako ideálne riešenie pre súčasné viacprocesorové servery a servery s podporou virtualizácie, ktoré majú premenlivé výkonnostné nároky. APC Smart-UPS 3000VA 2U je záložný zdroj od firmy APC, ktorý Vám zvýšuje živostnosť Vašej batérie vďaka inteligentnému presnému nabíjaniu. Okrem iného predný panel obsahuje LCD displej vo viacerých jazykoch, ktorý je zobrazuje stav sieťe, batérie a iné. Za pomoci jednotlivých skupín zásuviek ste schopný reštartovať a ovládať zariadenia nezávislé od Vášho záložného zdroja. Záložný zdroj máme možnosť riadiť v pohodlí cez sieť aj na diaľku.

Technická špecifikácia:
– Typ: Rack
– Technológia: Line-Interactive
– Výstupný výkon: 3000VA/2700W
– Vstupné napätie: 230V AC
– Výstupné napätie: 230V
– Výstupy: 8x C13, 1x C19 ( všetky výstupy sú na zálohovanie )
– Vstupy: 1x C14
– Batéria: Výdrž pri plnom výkone ( 2700W ): 5min, Výdrž pri polovičnom výkone ( 1350W ): 11min
– Doba nabíjania: 3h

Cena:
1660€

5000APC Smart-UPS 5000
Oceňované zariadanie Smart-UPS® spoločnosti APC je najpopulárnějším svetovým zariadením UPS pre servery, uložiská a siete. Spoľahlivá ochrana kritických dát a zariadení pred výpadkami napájenia vďaka prísunu stabilného a spoľahlivého napájenia na sieťovej úrovni. Okrem bezkonkurenčnej spoľahlivosti a možností správy produkt Smart-UPS poskytuje vysokú efektivitu v nízkých, stredných a vysokých úrovniach záťaže a predurčuje sa ako ideálne riešenie pre súčasné viacprocesorové servery a servery s podporou virtualizácie, ktoré majú premenlivé výkonnostné nároky. APC Smart-UPS 5000VA 5U je výkonný záložný zdroj od firmy APC, ktorý využíva automatickej regulácie napätia a je ho možné používať vo forme Rack alebo Tower. Automatická regulácia napätia ochráni Vaše zariadenia pred poškodením a inteligentný systém nabíjania predĺži životnosť batérie a tým aj ušetrí Vaše financie. UPS zabezpečí ochranu pre 8 zariadení s prípojkou C13 a pre 2 zariadenie s prípojkou C19. Záložný zdroj môžete riadiť a spravovať cez sieť na diaľku. Vizuálne stav UPS je možné sledovať pomocou luminiscenčných diód umiestnených na prednom panely.

Technická špecifikácia:
– Typ: Rack
– Technológia: Line-Interactive
– Výstupný výkon: 5000VA/4000W
– Vstupné napätie: 230V AC
– Výstupné napätie: 230V
– Výstupy: 8x C13, 2x C19 ( všetky výstupy sú na zálohovanie )
– Vstupy: 1x C14
– Batéria: Výdrž pri plnom výkone ( 4000W ): 9min, Výdrž pri polovičnom výkone ( 2000W ): 27min
– Doba nabíjania: 3h

Cena:
3650€